Jdi na obsah Jdi na menu

Adresa ordinace:

Dobrovského 1125
Roudnice nad Labem
413 01

Mapa

 

 

       Tel. číslo ordinace: 416 841 050

 

  Obrazek

 

 

 

 

MVDr. Blanka Tešnarová  603 586 209

MVDr. Adéla Beranová 739 270 132
 

   

 

 

Email:  info@vetroudnice.cz , info@veterinarnilekarka.cz

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jindřiška - NALÉHAVÉ PŘÍPADY

k čemu ten mobil u toho nadpisu??? Naléhavý případ znamená že když někdo zavolá tak by bylo dobré přijet a né vymluvit se na plnou čekárnu a nechat chcípnout koně (když potřebuje jen jednu životně důležitou injekci než přijede dobrý veterinář) - jak by to fungovalo u lidí kdyby naléhavě nemohla záchranka přijet..prostě se nechá chcípnout že ano. Každopádně si na Vás budeme stěžovat jelikož je to již po druhé co jste nepřijela k naléhavému případu. A to jste byla obvolávána jako poslední veterinář v okolí jelikož Vaše jednání známe.

věra - Re: NALÉHAVÉ PŘÍPADY

no páni a co že nedorazili ti první obvolaní? maličko si protiřečíte. každý jsme utrpěl ztrátu, ale svět se netočí pouze kolem Vás! a použít výraz chcípnout? zamyslete se nad sebou Vy jájisto

pinquik - Re: NALÉHAVÉ PŘÍPADY

Pokud nějaký takový komentář píšete, bylo by dobré se pod to podepsat. Děkujeme

jindřiška - Re: Re: NALÉHAVÉ PŘÍPADY

já tam jméno mám napsané v záhlaví...ale když to musí být i pod článekem...
Jindřiška Veselá

veterina - Re: Re: Re: NALÉHAVÉ PŘÍPADY

Vážená paní Jindřiško Veselá, Vašeho koně je nám líto, nicméně určitě jste si všimla, že naše ordinace je specializována na malá zvířata. Naléhavé případy je možno řešit mimo ordinační hodiny, jelikož v ordinační hodiny máme objednány pacienty. A určitě dokážete pochopit, pokud máme pacienta v anestezii, tak nemůžeme přijet k Vám a řešit Vašeho koníka. Předpokládáme, že takovéto komentáře co píšete nám, jste napsala i ostatním veterinářům, kteří k Vám taktéž z nějakého důvodu nemohli přijet a tak i za ostatní kolegy (veterináře) přijměte vysvětlení naši domnělé neochoty.

jindřiška - Re: Re: Re: Re: NALÉHAVÉ PŘÍPADY

Dobrý den, (naštěstí to nebyli moji koně - ale sestřenic- já bych to neřešila tady vůbec, jednala bych hned ) ostatní veterináři nám podali rozumné vysvětlení (jsem u případu, jsem mimo oblast - přijedu až za určitou dobu - podejte zatím injekci) ale ta injekce bohužel nebyla kým podat (ochota byla i z Úštěka ale paní doktorka se omluvila že právě operuje) to jsou omluvy. Ale Vaše vysvětlení - mám plnou ordinaci opravdu nebylo ospravedlňující. A myslím si že kdyby se stalo něco Vašemu koni z těch mnoha co máte, asi by jste nechala i pacienta v anestezii a jela mu pomoci když by to bylo akutní. Ano specializujete se na malá zvířata, ale podat injekci můžete i velkému zvířeti. Zubní lékař také přeci podá první pomoc při dopravní nehodě..ač není záchranář ale jen zubař. Asi stejné vysvětlení. Ale dnes to již nebudem řešit. Přeji Vašim koním hodně štěstí, ať je nikdy nic nepotká, pokud budete mít plné ordinace a všichni veterináři okolo budou mít na práci důležitější věci. Naschledanou.

jindřiška - Re: Re: Re: Re: Re: NALÉHAVÉ PŘÍPADY

Opět zapomenutý podpis...i když už není třeba ..jsem podepsaná výše :-)
Pokud by jste sdělila po telefonu že právě operujete........nevznikla by tato diskuze

BLANKA - Re: Re: Re: Re: Re: NALÉHAVÉ PŘÍPADY

KAŽDÝ PŘI DOPRAVNÍ NEHODĚ ( zubař , nebo kdokoli jiný) JE TOTIŽ ,,POVINEN" PODAT PRVNÍ POMOC A JELIKOŽ MĚLA PANÍ DOKTORKA PRÁVĚ OPERACI,NEMĚLA TEDY ČAS SE S VÁMI DLOUHO VYBAVOVAT A VYSVĚTLOVAT. TO JSTE SI MOHLA DOMYSLET,ŽE JE ASI ZANEPRÁZDNĚNA.MĚJTE PROTO ,PROSÍM, POCHOPENÍ A NEREAGUJTE ZBRKLE A SE VZTEKEM.TAKÉ MILUJI VŠECHNA ZVÍŘATA,ALE VŠE SE DÁ ŘEŠIT V KLIDU. JAK JE VIDĚT,NEPŘIJEL NA VAŠE PÍSKNUTÍ NIKDO. VŠICHNI NECHALI OPERACE OPERACÍ A VYBAVOVALI SE S VÁMI,ZATÍM,CO PACIENT ČEKAL. TATO PANÍ DOKTORKA SE NEVYBAVOVALA A DĚLALA RYCHLE , CO MĚLA - OPERACI !
HEZKÝ DEN PŘEJE - BLANKA

Antonín Chaloupka - Spokojenost s veter.na Bezděkově.

Na veterinu k paní doktorce chodíme s dom.miláčky již min.10 let a jinam ne.To jistě o něčem nasvědčuje.Spokojenost.Naše fenka k sobě jen tak někoho nepustí/obzvláště ženy/a u paní doktorky je v pohodě.

Veterina - Re: Spokojenost s veter.na Bezděkově.

Vážený pane Chaloupko, děkujeme moc za Vaši přízeň. Velmi si toho vážíme. A doufáme, že Vaši spokojenost nezklameme.

Veterina - Děkujeme za komentáře

Moc všem chceme poděkovat za komentáře, ať jsou pozitivní, ty se příjemně čtou, nebo jsou to negativní jako od paní Jindřišky. I tak děkujeme za zpětnou vazbu k nám.

Tereza Korytarová - Spokojenost

My jsme s paní doktorkou spokojení. Máme doma obrovského strašpitla ale ona k němu vždy přistupuje hezky a valice přijemně.Jsme moc spokojení a děkujeme za ochotu a za časté dotazy =)

radek - Spokojenost

paní doktorka je podle mne velmi ochotná a velice milá mám u ní 3 psy a jsem spokojen nikdy nebyl žádný problém zachránila nám 2 štěňátka.děkuji Radek

Hanka - Skvělá zvěrolékařka

Paní doktorka je velmi laskavá a zvířata nám vždy dobře vyšetřila děkujeme za vaši péči paní doktorko

Petra - Naléhavé případy

Paní doktorka Tešnarová přijede pokaždé kdy zavolám, i v noci, je nonstop na telefonu a pokud operuje,tak se aspon snaží dorazit co nejdřív.Neznám nikoho s takovou ochotou, at se paní Jindřiška podívá na ordinační hodiny veteriny,potom když ví kolik má p.Tešnarová svých zvířat a rodinu a ještě jezdí po večerech k ostatním případům a do toho jsou akutní,jako jsme měli jednou my a operovala nám ve 3 ráno, to jen tak nikdo nezvládne a ani neudělá!!!Každý jiný vet vypne telefon a shánějte si jinýho.Tak byste se p.Jindřiško měla trochu nad sebou zamyslet!!Jo holt jste měla smůlu i to se stává ale nemá cenu to na někoho svádět.Petra

blackdevil - ....

jjj supr to ordinace

renata Hollova - Re: ....

jj byli jsme moc spokojeni

Simona - Best

Prostě nejlepší veterina v okolí!

špagi - ...

a co teprv personál ;) ....

Kontakt

Veterinární ordinace pro malá zvířata

Dobrovského 1125
Roudnice nad Labem
413 01

tel.: 416 841 050

info@vetroudnice.cz